Oriflame registrace

15. března 2013 v 16:43
Firma Oriflame skýtá perfektní příležitost výdělku. Jestliže se totiž stanete kosmetickou poradkyní u firmy Oriflame, potom dostanete celou řadu bonusů. Předně se dostanete do kontaktu s firmou, která se v kosmetice orientuje a na trhu má své dobré pozice. A též si díky práci poradkyně vyděláte i slušné peníze.
Jméno Oriflame je na našem trhu mnoho let, a pořád si nalezne další a další klienty. Politika firmy je velice moderní, poněvadž poskytuje možnost vydělat peníze i konečným poradcům. Prakticky to funguje tak, že se snadno zaregistrujete přes síť a od této doby, jste již svými pány. Oriflame neklade meze ničemu, je možné mít zisky v řádech tisíců nebo pouze v deseti korunách, za podmínky že ale nic neprodáte, nic se neděje, společnost vás do ničeho tlačit nebude.
Náramný nabízený zisk - vy vlastně kosmetiku nakoupíte s možnou provizí 30% oproti katalogu. Těchto 30% může být vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Dobrou informací je i fakt, že si můžete i pro sebe kupovat perfektní kosmetiku s touto obrovskou slevou. Společnost Oriflame získala na trhu hodně dobrou pověst, takže nemusíte mít obavu, že budete pod svým jménem distribuovat málo kvalitní výrobky. Prodávat máte možnost, kdekoliv vás napadne, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, srazy atd..
Všechny produkty Oriflame jsou před zařazením do sortimentu důkladně testovány. Za společností stojí Výzkumné a vývojové centrum v Dublinu, kde vědci provádí laboratorní testy, případně testy na dobrovolnicích. Více dovíte zde na našem webu katalog oriflame
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama